Diony Villa
| Wi-Fi | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Barnvänligt Lekplats för barn | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Diony Villa Brotas kan du besöka the park Heels, som ligger ungefär 25 minuter bort till fots. Den här villan med 1 badrum, som passar för upp till 10 gäster, erbjuder en parkering.
Brotass centrum kan nås på 10 minuters promenad från denna villa och Museu do Calhambeque ligger cirka 2 km bort. Gästerna kan besöka Anand Atelier som ligger ungefär 10 minuters bilresa bort, medan CEU - Centro de Estudos do Universo finns cirka 19 minuter bort till fots.
Badrumsfaciliteterna i Diony Villa inkluderar också en dusch.
Restaurangen Rancho Da Pamonha erbjuder brasilianska specialiteter cirka 5 minuter bort till fots. Det finns också Rodoviaria busstation, som ligger mindre än 550 meter bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Säkerhet
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
På rummet
- Trädgårdsmöbler
- LCD-TV
- Bordsspel
- Lekplats för barn
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Diony Villa till Araraquara flygplats?
Flygplatsen Araraquara ligger 110 km från Diony Villa. - ❓
Finns det ett kök på Diony Villa?
Ett komplett kök finns på Diony Villa. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till Diony Villa?
Diony Villa passar för gäster med barn men alla gäster är välkomna. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Brotass viktigaste landmärken, inklusive Capela de Santa Cruz (2 km), Parque dos Saltos (2,1 km) och the park Heels, som finns inom 10 minuters bilresa.